REST Auth (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
