REST Auth (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.
