REST Auth (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Response
lv: Atbilde

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Host
lv: Serveris

en: Roles
lv: Lomas

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Data
lv: Dati
