REST Auth (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
