REST Auth (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Roles
nn: Roller

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto
