REST Auth (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Response
oc: Responsa

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Host
oc: Òste

en: Roles
oc: Ròtles

en: Debug
oc: Depuracion

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Data
oc: Donadas
