REST Auth (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Response
pl: Odpowiedź

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Roles
pl: Role

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.
