REST Auth (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Response
ru: Ответ

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Host
ru: Хост

en: Roles
ru: Роли

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Debug
ru: Отладка

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: Data
ru: Данные
