REST Auth (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Authentication
sk: Overenie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Data
sk: Údaje
