REST Auth (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Response
tr: Yanıt

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Host
tr: Sunucu

en: Roles
tr: Roller

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.

en: Data
tr: Veri
