REST Auth (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Roles
vi: Vai trò

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.

en: Data
vi: Dữ liệu
