REST Auth (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Roles
az: Rollar

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Debug
az: Debaq
