REST Auth (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Response
he: תשובה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Host
he: שם שרת

en: Roles
he: תפקידים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Data
he: נתונים
