REST Auth (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Response
sv: Svar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Host
sv: Värd

en: Roles
sv: Roller

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Debug
sv: Felsök

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.
