REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Other
ca: Altres

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
