REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Action
da: Handling

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: Deleted
da: Slettet

en: Entity type
da: Entity-type
