REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Action
es: Acción

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Other
es: Otro(s)

en: Deleted
es: Eliminado

en: Entity type
es: Tipo de entidad
