REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Other
fa: ساير

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Entity type
fa: نوع عنصر
