REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Other
fr: Autre

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Entity type
fr: Type d'entité
