REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Other
gu: અન્ય

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
