REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Other
he: אחר

en: Deleted
he: נמחק

en: Entity type
he: סוג ישות
