REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: Deleted
id: Terhapus

en: Entity type
id: Jenis Entity
