REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Action
it: Azione

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Other
it: Altro

en: Deleted
it: Eliminato

en: Entity type
it: Tipo di entità
