REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Other
ka: სხვა

en: Deleted
ka: წაშლილი
