REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Deleted
km: បាន​លុប
