REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Other
ku: هیتر

en: Deleted
ku: سڕایەوە
