REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Entity type
lt: Entity tipas
