REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Other
lv: Citi

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Entity type
lv: Entītijas veids
