REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Action
mr: कृती

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
