REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Other
oc: Autre

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
