REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Other
pl: Inne

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Entity type
pl: Typ encji
