REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Other
ro: Altele

en: Deleted
ro: Șters

en: Entity type
ro: Tip de entitate
