REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Other
sv: Övriga

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Entity type
sv: Objektstyp
