REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது
