REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Other
tr: Diğer

en: Deleted
tr: Silindi

en: Entity type
tr: Varlık tipi
