REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: Deleted
ar: محذوف

en: Entity type
ar: نوع الكيان
