REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Deleted
az: Silindi

en: Entity type
az: Varlıq növü
