REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: Deleted
be: Выдалена

en: Entity type
be: Тып сутнасці
