REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: Deleted
bg: Изтрито
