REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
