REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Other
cs: Jiné

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Entity type
cs: Typ entity
