REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Other
de: Weitere

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Target URL
de: Ziel-URL
