REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
