REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Action
eo: Ago

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: Deleted
eo: Forigita

en: Entity type
eo: Speco de ento
