REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Other
et: Muu

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Entity type
et: Olemi tüüp
