REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Other
eu: Bestea

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Entity type
eu: Entitate mota
