REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Other
fi: Muu

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi
