REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: Deleted
gl: Borrado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
