REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
