REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Other
hu: Egyéb

en: Deleted
hu: Törölt

en: Entity type
hu: Entitástípus
